| programy na zlecenie | programy na zamówienie | programy na zaliczenie |
Programy na zlecenie java,php,asp.net,c#,c
programy na zlecenie

Programy na zlecenie

wojciech_pyszczek@wp.pl   517079445
Programy na zlecenie - programowanie w c#, asp.net

Język C# (C Sharp) to obiektowy język programowania, który umożliwia tworzenie bezpiecznych i rozbudowanych aplikacji, które działają na .NET Framework. C# pozwala na tworzenie aplikacji klienta Windows, usług sieci Web opartych o XML, rozpowszechnianych komponentów, aplikacji typu klient-serwer, aplikacji baz danych i innych. Visual C# zapewnia zaawansowany edytor kodu, dogodne projektowanie interfejsu użytkownika, zintegrowany debugger oraz wiele innych narzędzi ułatwiających rozwijanie aplikacji bazujących na języku C# oraz .NET Framework. Programy napisane w C# są kompilowane do specjalnego kodu pośredniego (CIL), który jest wykonywany w środowisku .NET Framework, Mono lub DotGNU, bez tego środowiska program nie zostanie uruchomiony.

ASP.NET jest technologią stworzoną przez firmę Microsoft, służącą do tworzenia dynamicznych aplikacji internetowych, wykonywanych po stronie serwera, który generuje treści HTML(CSS), WML lub XML - interpretowane przez przeglądarki internetowe. Logika stron ASP.NET oraz XML Web Services jest tworzona w językach Microsoft Visual Basic .NET, Microsoft Visual C# .NET.


Przykładowe realizacje


System do zbierania ogłoszeń z inetenetu i umieszczania ich na stronach www

Programy na zlecenie  c#, access, php, mysql, c, c++

Automat odczytuje treści najnowszych ogłoszeń ze wskazanych serwisów ogłoszeniowych i umieszcza je na zdefiniowanych serwerach www.
Posiada moduły do zarządzanie treścią pozwalające na precyzyjne określanie treści, którą chcemy odczytać. Umożliwia ustalanie czasu skanowania serwisów, grupowanie serwisów w klasy i definiowanie sposobów zapisywania treści na wskazanych stronach.

System wykonano w: c#, access, php, mysql


Program do porównywania odcisków palców

Pisanie programów na zlecenie c#, asp

Aplikacja porównuje odciski palców nawet z obrazów o bardzo złej jakości. Posiada narzędzia do przygotowania odcisków do porównywania. Jest wyposażona we wszystkie niezbędne filtry. Generuje zestawienia i wykresy wystąpień poszczególnych rodzajów minucji...

Program napisano w: c#


Aplikacja do generowania planów lekcji/zajęć

Programy na zamówienie c#, mssql, c, c++

Program umożliwia generowanie jednocześnie wielu planów lekcji na wskazany okres czasu - z wykorzystaniem algorytmów ewolucyjnych. Pozwala na zarządzanie utworzonymi planami, nauczycielami, klasami, lekcjami i salami...

Do wykonania projektu użyto: c#, mssql


System do wyszukiwania firm i przedsiębiorstw w internecie

Programy na zlecenie c++,vb.net,mssql,c#,vc++,access,java,php,asp.net,c,mysql

Automatycznie zbiera z internetu (np.z baz CEIDG) informacje o firmach wg założonych kryteriów (lokalizacji, Nip, Regon, rodzaj działalności, data rozpoczęcia działalności...). Generuje zestawienia, wykresy i tworzy bazy danych określonych informacji.

System napisano w: c#, ms access, php, mysql


Multi telefon

Programy na zlecenie c #,vc++,access,java,php,asp.net,c#,c,mysql

Program do rozmów telefonicznych...

Wykonano w: c #, php, mysql
Copyright © Programy na zlecenie - Wojciech Pyszczek . All rights reserved.