| programy na zamówienie | programy na zlecenie | programy na zaliczenie |
Programy na zlecenie java,php,asp.net,c#,c
| Programy na zamówienie, programy na zlecenie |

Programy na zlecenie

wojciech_pyszczek@wp.pl   517079445
Programy na zlecenie - tworzenie relacyjnych baz danych MySQL

MySQL - to system zarządzania relacyjnymi bazami danych, cechuje go duża wydajność i szybkość działania. Posiada pełną wielowątkowość, korzystającą z wątków kernela. MySQL może pracować na maszynach wieloprocesorowych. Sprawdza się doskonale zarówno w aplikacjach internetowych jak i w wielkich systemach informatycznych.
MySQL to najpopularniejsza baza danych, jest wykożystywana jako komponent współpracujący z językami do tworzenia dynamicznych stron WWW ( PHP, JSP). Serwery MySQLa mogą pracować pod najróżniejszymi systemami operacyjnymi. MySQL dysponuje API dla wielu języków programowania: C, C++, Eiffel, Java, Perl, PHP, Python, Ruby, Tcl.


Przykładowe realizacje


System do zarządzania montażami maszyn

Programy na zamówienie java, php, mysql

Umożliwia zarządzanie pracownikami, kontrahentami, urządzeniami, dokumentacją i montażami. Posiada moduły do rejestracji montaży, wykonywania prac gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Pozwala na skanowanie zgłoszeń i formularzy technicznych. Umożliwia generowanie, drukowanie i zapisywanie do pdf wszystkich dokumentów, list i zestawień... .

Napisano w: java, php, mysql


Multimedialny Informator dla kandydatów na wyższe uczelnie

Programy na zamówienie vc++,access,java,php,asp.net,c#,c,mysql

Program przeznaczony dla kandydatów na wyższe uczelnie, zawiera bazę danynch z informacjami o ponad 400 uczelniach. Umożliwia szybkie wyszukiwanie uczelni, drukowanie kopert, automatyczne pobieranie aktualizacji.

Program wykonano wykorzystując następujące technologie: vc++, access, php, mysql


System do zarządzania salonami fryzjerskimi

Programy na zamówienie c#, php, mysql, c, access, c++

Pozwala na tworzenie/modyfikowanie/przeglądanie grafików prac pracowników. Umożliwia zarządzanie salonami, pracownikami, klientami, usługami i finansami. Posiada moduły do generowania statystyk i zarządzania magazynami...
Pozwala na rezerwację/przeglądanie/anulowanie wizyt przez Internet.

Napisano w: c#, access, php, mysql


System do przeprowadzania testów logopedycznych przez internet

Programy na zamówienie java,php,asp.net,c#,c,mysql

Program przeprowadzający testy dla dzieci, młodzieży i dorosłych , plus system do generowania testów i zarządzania wynikami

Napisany w: java, php, mysql


Program dla firmy ogrodniczej

Programy na zlecenie java, mysql. Wykonywanie programów na zamówienie java, mysql

Pozwala na zarządzanie pracownikami, klientami, usługami, towarami, przychodami i kosztami. Umożliwia generowanie i drukowanie kalendarzy prac, kosztorysów i faktur. Wszystkie dokumenty i zestawienia można zapisywać do plików PDF i skoroszytów Excela. Posiada moduły przypominające o wykonaniu zaplanowanych prac i zaległych płatnościach.

Wykonano w: Java, MYSQL


System do zbierania ogłoszeń z Inetenetu i umieszczania ich na stronach www

Programy na zlecenie  c#, access, php, mysql, c, c++, SQL

Automat odczytuje treści najnowszych ogłoszeń ze wskazanych serwisów ogłoszeniowych i umieszcza je na zdefiniowanych serwerach www.
Posiada moduły do zarządzanie treścią pozwalające na precyzyjne określanie treści, którą chcemy odczytać. Umożliwia ustalanie czasu skanowania serwisów, grupowanie serwisów w klasy i definiowanie sposobów zapisywania treści na wskazanych stronach.

Wykonano w: c#, access, php, mysql
Copyright © Programy na zlecenie - Wojciech Pyszczek . All rights reserved.